Перші дні щеня в будинку: що потрібно знати, як підготуватися

Коментарі Вимкнено до Перші дні щеня в будинку: що потрібно знати, як підготуватися

Вітаємо з новим прибутком в вашій родині! Ось кілька порад, які допоможуть вам підготуватися до перших днів з вашим щеням в будинку:

  1. Забезпечте безпечне середовище: Переконайтеся, що ваш будинок безпечний для щеняти. Видаліть з доступу до нього гострі предмети, маленькі предмети, які він може проковтнути, а також розетки, шнури та інші речі, які можуть бути небезпечними.
  2. Придбайте необхідні предмети: Перед тим, як ваше щеня прибуде в будинок, придбайте необхідні речі, які забезпечать йому комфорт. Це може включати в себе ліжко, миски для їжі та води, іграшки та повідці.
  3. Забезпечте правильне харчування: Обговоріть зі своїм ветеринаром правильний раціон для вашого щеняти. Дотримуйтесь рекомендацій щодо харчування та розкладу годування.
  4. Розкажіть своїй родині про правила: Переконайтеся, що всі члени вашої родини знають про правила поводження з щеням. Вони повинні знати, що дозволено, а що ні, та як дотримуватися правил.
  5. Плануйте час для тренувань: Плануйте час для тренувань зі своїм щеням. Він повинен навчатися базовим командам, таким як “сідай”, “стій” та “лежи”.
  6. Приготуйтеся до відвідувань ветеринара: Приготуйтеся до першого візиту до ветеринара. Щеня має пройти повний медичний огляд, отримати щеплення та захист від паразитів.
  7. Приділіть увагу соціалізації: Приділіть увагу соціалізації вашого щеня. Він повинен бути знайомий з іншими собаками, тваринами, дітьми та дорослими. Це допоможе йому стати більш соціальним та дружелюбним.
  8. Плануйте час для гри та фізичної активності: Плануйте час для гри та фізичної активності зі своїм щеням. Він повинен отримувати достатньо фізичної активності, щоб зберігати своє здоров’я та енергію.
  9. Будьте готові до навчання та терплячі: Будьте готові до навчання та терплячі зі своїм щеням. Він потребує багато навчання та терпіння, щоб стати добре навченим та дисциплінованим собакою.
  10. Знаходьте час для прив’язаності: Знаходьте час для прив’язаності зі своїм щеням. Він повинен знати, що його люблять та дбають про нього. Він повинен відчувати вашу любов та увагу.

Запам’ятайте, що перші дні з щеням можуть бути викликом, але з правильною підготовкою та терпінням вони стануть чудовими спогадами.

Антон Лапкін

Експерт в галузі догляду за собаками. Має багатий досвід у тренуванні, розведенні та догляді за різними породами собак. Ставить своїм головним завданням передати знання та досвід читачам, щоб вони могли краще розуміти своїх улюбленців та доглядати за ними правильно.